SZUKAJ:
polski deutsch

 

JĘZYK POLSKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
W HANOWERZE 2018/2019


PODSTAWY PRAWNE
wydrukuj deklarację uczestnictwa w zajęciach j. polskiego w szkołach podstawowych
ściągnij wniosek do dyrekcji szkoły o wprowadzenie lekcji j.polskiego
broszurka informacyjna dla rodziców opr. przez Konsulat Gen. RP w Hamburgu
strona jest aktualizowana w miarę napływu informacji, informacje z ubiegłego roku na czerwono


<
Przedszkole czwartki 16.00-17.00
Pol. Misja Kat.
H-Misburg
mgr Małgorzata Krywizna
Klasa I
polski jako
j. ojczysty
poniedziałki 12.00-13.00 Grundschule An der Feldbuschwende
H-Kronsberg
mgr Hanna Goc
Klasa I
polski jako
j. ojczysty
poniedziałki 12.15-13.45
Kardinal-Galen-Schule
H-Misburg
mgr Anna Marcisz
Klasa I
polski jako
j. ojczysty
wtorki 12.15-13.00
Bonifatiusschule
H-List
mgr Anna Marcisz
Klasa I
polski jako
j. ojczysty
środy 11.45-12.55
Bonifatiusschule
H-List
mgr Anna Marcisz
Klasa I
polski jako
j. ojczysty
wt., śr., pt. 12.15-13.00
Eichendorffschule
H-Linden
mgr Hanna Goc
Klasa I
polski jako
j. ojczysty
czwartki 13.00-14.15
Grundschule Am Stöckener Bach
H-Herrenhausen-Stöcken
mgr Hanna Goc
Klasa I
polski jako
j. ojczysty
czwartki 12.00-13.00
Bonifatiusschule
H-List
mgr Anna Marcisz
Klasa I
polski jako
j. ojczysty
piętki 15.30-16.30
Pol. Misja Kat.
H-Misburg
mgr Małgorzata Krywizna
Klasy I i II
polski jako
j. ojczysty
środy 14.00-14.45
Friedrich-Ebert-Schule
Langenhagen
mgr Anna Marcisz
Klasy I i II

polski jako
j. ojczysty
środy 14.45-15.30
Friedrich-Ebert-Schule
Langenhagen
mgr Anna Marcisz
Klasy I i II
polski jako
j. ojczysty
środy 15.30-16.15
Friedrich-Ebert-Schule
Langenhagen
mgr Anna Marcisz
Klasy II i III
piątki 16.35-18.05
Pol. Misja Kat.
H-Misburg
mgr Małgorzata Krywizna
Klasa II
polski jako
j. ojczysty
poniedziałki 13.05-14.35
Grundschule An der Feldbuschwende
H-Kronsberg
mgr Hanna Goc
Klasa II
polski jako
j. ojczysty
poniedziałki 13.45-15.15
Kardinal-Galen-Schule
H-Misburg
mgr Anna Marcisz
Klasa II
polski jako
j. ojczysty
wtorki 13.05-13.50
Bonifatiusschule
H-List
mgr Anna Marcisz
Klasa II
polski jako
j. ojczysty
wtorki 13.15-15.25
Eichendorffschule
H-Linden
mgr Hanna Goc
Klasy II
polski jako
j. ojczysty
środy 13.00-14.00
Kardinal-Bertram-Schule
H-Wülfel
mgr Anna Marcisz
Klasa II
polski jako
j. ojczysty
czwartki 13.05-14.40
Bonifatiusschule
H-List
mgr Anna Marcisz
Klasa II-IV
polski jako
j. ojczysty
czwartki 14.30-16.00
Grundschule Am Stöckener Bach
H-Herrenhausen-Stöcken
mgr Hanna Goc
Klasa III
polski jako
j. ojczysty
środy 13.15-15.25
Grundschule An der Feldbuschwende
H-Kronsberg
mgr Hanna Goc
Klasa III
polski jako
j. ojczysty
poniedziałki 15.15-16.45
Kardinal-Galen-Schule
H-Misburg
mgr Anna Marcisz
Klasa III
polski jako
j. ojczysty
wtorki 13.05-15.25
Bonifatiusschule
H-List
mgr Anna Marcisz
Klasa III
polski jako
j. ojczysty
środy 13.15-15.25
Eichendorffschule
H-Linden
mgr Hanna Goc
Klasy III i IV
polski jako
j. ojczysty
środy 14.00-15.30
Kardinal-Bertram-Schule
H-Wülfel
mgr Anna Marcisz
Klasy III i IV
polski jako
j. ojczysty
środy 16.20-17.05
Friedrich-Ebert-Schule
Langenhagen
mgr Anna Marcisz
Klasy III i IV
polski jako
j. ojczysty
środy 17.05-17.50
Friedrich-Ebert-Schule
Langenhagen
mgr Anna Marcisz
Klasy III i IV
polski jako
j. ojczysty
środy 17.50-18.35
Friedrich-Ebert-Schule
Langenhagen
mgr Anna Marcisz
Klasa IV
polski jako
j. ojczysty
poniedziałki 16.15-17.45
Grundschule An der Feldbuschwende
H-Kronsberg
mgr Hanna Goc
Klasa IV
polski jako
j. ojczysty
poniedziałki 16.00-18.15
Kardinal-Galen-Schule
H-Misburg
mgr Anna Marcisz
Klasa IV
polski jako
j. ojczysty
wtorki 15.25-17.40
Bonifatiusschule
H-List
mgr Anna Marcisz
Klasy IV
polski jako
j. ojczysty
piątki 13.05-15.00
Eichendorffschule
H-Linden
mgr Hanna Goc
Klasa V-VII
polski jako
j. ojczysty
czwartki 16.00-17.30
Grundschule Am Stöckener Bach
H-Herrenhausen-Stöcken
mgr Hanna Goc
Klasy V-VII
polski jako
j. ojczysty
środy 16.00-17.30
Pol. Misja Kat.
H-Misburg
mgr Izabela Nawrat
Klasy V-VII
AG po polsku
przyg. do matury
poniedziałki 14.20-15.50 Goetheschule,
Außenstelle Mussmanstr.
mgr Ewa Mazurek
Klasy VI-VII
polski jako
j. ojczysty
piątki 17.05-18.35
Pol. Misja Kat.
H-Misburg
mgr Izabela Nawrat
Klasy VI-VII
polski jako
j. obcy
piątki 15.30-17.00
Pol. Misja Kat.
H-Misburg
mgr Izabela Nawrat
Klasy VI-VIII
polski jako
j. ojczysty
czwartki 16.10-17.40
Pol. Misja Kat.
H-Misburg
mgr Anna Marcisz
Klasy VIII-X
polski jako
j. ojczysty
środy 17.35-19.05
Pol. Misja Kat.
H-Misburg
mgr Izabela Nawrat
Klasy XI-XII czwartki 17.45-19.15
Pol. Misja Kat.
H-Misburg
mgr Anna Marcisz
Gimnazjum:
klasa X - Einführungsphase (EP)
dla całego Hanoweru
matura z j. polskiego
środy 14.25-16.25 (wymóg znajomości polskiego w mowie i piśmie) Gymnasium Limmer, Wunstorfer Str. 14 mgr Ewa Mazurek
Gimnazjum:
klasy XI-XII - Qualifikationsphase (QP12 i QP34)
dla całego Hanoweru
matura z j. polskiego
piątki 15.25-17.25 (wymóg znajomości polskiego w mowie i piśmie) Gymnasium Limmer, Wunstorfer Str. 14 mgr Ewa Mazurek
zespół taneczny "Lajkonik"
3-6 lat
wtorki 17.00 Pol. Misja Kat.
H-Misburg
Józefa i Charlotte Głowackie
T. 0511- 6041332
zespół taneczny "Lajkonik"
od 7 lat
wtorki 17.30 Pol. Misja Kat.
H-Misburg
Józefa i Charlotte Głowackie
T. 0511- 6041332
zespół taneczny "Polonia"
14-30 lat
piątki 19.00-21.00 Pol. Misja Kat.
H-Misburg
Aldona Głowacka-Silberner
T. +49 171 541 0303
opracowanie: Grażyna Kamień-Söffker

> Home | Kontakt | Impressum |