SZUKAJ:
polski deutsch

 

JĘZYK POLSKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
W DOLNEJ SAKSONII 2021/2022


Jak zapisać dziecko na j. polski w Dolnej Saksonii
Wydrukuj deklarację uczestnictwa w zajęciach j. polskiego
Jak zostać nauczycielem j. polskiego w Dolnej Saksonii

strona jest aktualizowana w miarę napływu informacji


  • Brunszwik
  • klasy I-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    środy 12.15-15.15 GS Altmühlstrasse,
    Altmühlstrasse 21
    mgr Agnieszka Kociucka
    klasy I-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    czwartki 12.15-15.15 GS Heidberg,
    Dresdenstraße 139
    mgr Agnieszka Kociucka
    klasy I-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    wtorki 13.30-16.30 GS Lamme,
    Lammer Heide 9
    mgr
    Alina Renkwitz
    klasy I-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    poniedziałki 13.00-16.00 GS Rheinring,
    Rheinring 10
    mgr
    Alina Renkwitz
  • Delmenhorst
  • klasy I-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    - -
    GS Parkschule,
    Stedinger Straße 51
  • Hanower (Stadt)
  • przedszkole i kl. I
    od 5 lat
    piątki 15.30-16.30
    Pol. Misja Kat.
    H-Misburg
    mgr Małgorzata Kriwisna
    klasa I
    polski jako
    j. ojczysty
    zapisy w toku po feriach jesiennych
    GS Wettbergen
    H-Wettbergen
    mgr Izabela Nawrat
    klasa II
    polski jako
    j. ojczysty
    wtorki 14.30-16.00
    GS Wettbergen
    H-Wettbergen
    mgr Izabela Nawrat
    Klasy II-IV piątki 16.35-18.03
    Pol. Misja Kat.
    H-Misburg
    mgr Małgorzata Kriwisna
    klasy I-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    - -
    Grundschule Am Stöckener Bach
    H-Herrenhausen-Stöcken
    mgr Hanna Goc
    klasy I-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    - - Grundschule An der Feldbuschwende
    H-Kronsberg
    mgr Hanna Goc
    klasy I-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    - -
    Bonifatiusschule (kat.)
    H-List
    mgr Anna Marcisz
    klasy I-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    - -
    Eichendorffschule (kat.)
    H-Linden
    mgr Hanna Goc
    klasy I-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    - -
    Kardinal-Galen-Schule (kat.)
    H-Misburg
    mgr Anna Marcisz
    klasy I-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    - -
    Kardinal-Bertram-Schule (kat.)
    H-Wülfel
    mgr Anna Marcisz
    klasy I-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    - -
    GS Lüneburger Damm
    H-Heideviertel
    mgr Izabela Nawrat
    klasy I-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    - -
    Grundschule Tegelweg
    H-Sahlkamp
    mgr Agnieszka Lemke
    klasa II
    polski jako
    j. ojczysty
    czwartki 12.45-14.15
    GS Lüneburger Damm
    H-Heideviertel
    mgr Izabela Nawrat
    klasa III-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    poniedziałki 14.30-16.00
    GS Wettbergen
    H-Wettbergen
    mgr Izabela Nawrat
    klasa IV
    polski jako
    j. ojczysty
    czwartki 14.15-15.45
    GS Lüneburger Damm
    H-Heideviertel
    mgr Izabela Nawrat
    Klasy VI-VII piątki 15.30-17.00
    Pol. Misja Kat.
    H-Misburg
    mgr Marzanna Eichler
    klasy V-VII
    AG "Po polsku"
    poniedziałki 13.55-15.30 Goetheschule,
    H-Nordstadt
    mgr Małgorzata Werner-Madi
    klasy VI-VIII
    AG sek. 1
    dla całego Hanoweru
    wtorki 16.30-18.00
    IGS Stöcken, sala A1.02
    H-Stöcken
    mgr Izabela Nawrat
    Klasy VII-VIII czwartki 16.00-17.30
    Pol. Misja Kat.
    H-Misburg
    mgr Izabela Nawrat
    Klasy VIII-IX
    jako obcy
    piątki 17.00 - 19.00
    Pol. Misja Kat.
    H-Misburg
    mgr Marzanna Eichler
    Klasy IX-XI czwartki 17.30-19.00
    Pol. Misja Kat.
    H-Misburg
    mgr Izabela Nawrat
    gimnazjum:
    klasa XI - Einführungsphase (EP)
    dla całego Hanoweru
    matura z j. polskiego
    środy 14.45-17.10 (wymóg znajomości polskiego w mowie i piśmie) Goetheschule, sala D106,
    H-Nordstadt
    mgr Małgorzata Werner-Madi
    gimnazjum:
    klasy XII-XIII - Qualifikationsphase (QP12 i QP34, Grundkurs)
    dla całego Hanoweru
    matura z j. polskiego
    piątki 14.45-17.10 (wymóg znajomości polskiego w mowie i piśmie) Goetheschule, sala D106,
    H-Nordstadt
    mgr Małgorzata Werner-Madi
  • Hanower (Region)
  • klasa I
    polski jako
    j. ojczysty
    piątki 12.10-13.30
    GS Kaltenweide
    Langenh.-Kaltenweide
    mgr Izabela Nawrat
    klasa I-II
    polski jako
    j. ojczysty
    środy 13.00-14.30
    Friedrich-Ebert-Schule
    Langenhagen
    mgr Izabela Nawrat
    klasy I-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    - -
    Grundschule Rethen
    Rethen
    mgr Agnieszka Lemke
    klasy I-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    - -
    Theodor-Heuss-Schule
    Empelde
    mgr Agnieszka Lemke
    klasa II-III
    polski jako
    j. ojczysty
    piątki 13.30-14.45
    GS Kaltenweide
    Langenh.-Kaltenweide
    mgr Izabela Nawrat
    klasa III-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    środy 14.30-16.00
    Friedrich-Ebert-Schule
    Langenhagen
    mgr Izabela Nawrat
    klasa IV
    polski jako
    j. ojczysty
    piątki 14.45-16.15
    GS Kaltenweide
    Langenh.-Kaltenweide
    mgr Izabela Nawrat
  • Osnabrück (Stadt)
  • klasy I-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    - -
    GS Heilig Geist (kat.),
    Reinhold-Tiling-Weg 62
    klasy I-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    - -
    GS In der Dodesheide,
    Bassumer Str. 1
  • Osnabrück (Land)
  • klasy I-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    - -
    GS Belm,
    Heideweg 30
    klasy I-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    - -
    GS Dissen,
    Jahnstraße 3
    klasy I-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    - -
    GS Im Engelgarten (kat.),
    Schürenkamp 14, Melle
  • Wolfsburg
  • klasy I-IV
    polski jako
    j. ojczysty
    poniedziałki 11.00-16.00 Katholische GS Eichendorffschule
    Im Holze 40
    mgr Agnieszka Kociucka
    opracowanie: Grażyna Kamień-Söffker

    > Home | Kontakt | Impressum |